KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954039
nr 1495 4039
Fabian Lundqvist
(1913-1989), Sverige
Oljemålning, Signerad, Balettdansöser. Olja på duk, 45x37cm, yttermått inklusive ram: 62x54cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:24:42
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)